| Modelis | G45 |
| Gaminio spalva | Balta |
| Šviesos spalva | Balta šviesa |
| Lemputės lizdas | E27 |
| Matmenys | D45*H80mm |
| Galia | 11W |
| Įtampa | 220-240V~ |
| Srovė | 75mA |
| Dažnis | 50/60Hz |
| Spalvos temperatūra | 6500K |
| Šviesos srautas | 1060lm |
| CRI | Ra≥80 |
| DF | ≥0.7 |
| Spindulio kampas | 150° |
| Hg(mg) | Nulis |
| Kaitrinės lempos galia | 75W |
| EEI | F |
| IP įvertinimas | IP20 |
| Aplinka | Vidaus |
| Darbinė temperatūra | -10℃~40℃ |
| Grynas vieno gaminio svoris | 30.3g |
| Tarnavimo laikas | 15000h |
| Perjungimo dažnis | 7500times |
| Pagrindinės medžiagos | plastikas su aliuminiu viduje, PC dangtelis |
| Sertifikavimas | CE,RoHS |
| Vieneto pakuotės kiekis | 1 |
| Pakuotė | pc/color box |
| Tarpinės pakuotės kiekis | 10 |
| M.Pakuotė | piece/Heat shrink film |
| Išorinių pakuočių skaičius | 50 |
| Išorinė pakuotė | pc/box |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas