Vintažinė išvaizda, stilinga puošmena
Didelis šviesos efektyvumas, aukštas spalvų atkūrimas
LED trimatis šviesos baras
Aukštos kokybės apšvietimas
Stabilus šviesos šaltinis
Energijos taupymas ir sąnaudų mažinimas
Plačiai taikoma
Klasikinė kaitinamoji lempa liudija laikmečių kaitą, įžiebdama inovacijas. Klasikinė forma, subtili ir graži, atkuria kaitinamosios lempos išvaizdą, suteikia madingumo ir elegancijos, patenkina skirtingus šio laikmečio estetinius poreikius. Išraiškingas dizainas ir dekoratyvumas tinka daugeliui šviestuvų dėl formos ir tekstūros.
Aukštos kokybės LED ryškus lustas, naudojant klijavimo technologiją, spalvų atkūrimo indeksas>80Ra, suteikia klientams geresnę vizualinę patirtį.
360 laipsnių trimatis apšvietimas be tamsių zonų atkuria kaitrinės lempos šviesos efektą, atitinka trimatio apšvietimo poreikį ir suteikia geresnę vizualinę patirtį.
Aukštos kokybės, didelio skaidrumo stiklinis gaubtas, didelis pralaidumas, tolygesnis apšvietimas, suteikia natūralaus apšvietimo pojūtį.
Be mirgėjimo, naudojamas pastovios srovės maitinimas, srovės stabilizavimas, stiprus atsparumas trikdžiams.
Energiją taupantis dizainas, maža galia, bet ryškumas nemažėja, energijos sąnaudos yra dešimtadalis tradicinės kaitinamosios lempos, taupo pinigus ir nereikalauja rūpesčių.
Plačiai naudojama namuose, viešbučiuose, baruose ir kitame vidaus apšvietime, taip pat kaip ideali atnaujinanti alternatyvi šviesos šaltinio rūšis, tokia kaip lubų, sieninis, stalo ir grindų šviestuvas.
Pagrindinės specifikacijos
| Modelis | G45 |
| Galia | 4W |
| Šviesos spalva | Šilta šviesa |
| Gaminio spalva | Skaidri |
| Lemputės lizdas | E14 |
| Matmenys | D45*H78mm |
| Šviesos srautas | 470lm |
| Spalvinė temperatūra | 2700K |
| Tarnavimo laikas | 25000h |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas