| category: | G4 |
| Product color: | White |
| Light color: | White light |
| Lampholder: | G4 |
| Dimension: | L45*W16*H11.5mm |
| Power: | 1.7W |
| Voltage: | AC/DC12V |
| Current: | 145mA |
| Frequency: | 50/60Hz |
| Color Temperature: | 6500K |
| Luminous flux: | 160lm |
| CRI: | Ra≥80 |
| Beam angle: | 360° |
| Hg(mg): | Zero |
| Incandescent Lamp Power: | 17W |
| EEI: | F |
| IP Rating: | IP20 |
| Environment: | Indoor |
| Working Temperature: | -20℃~40℃ |
| Net weight of a single product: | 7.4g |
| Life span: | 15000h |
| Switching frequency: | 1200times |
| Main Materials: | pc |
| Certification: | CE,RoHS |
| Unit package qty: | 1 |
| Package: | set(s)(2pcs)/Blister packing |
| Mid-package quantity: | 10 |
| M.Package: | set(s)/Heat shrink film |
| Number of outer packs: | 100 |
| Outer Package: | set/carton |
| Quantity In Single Package: | 2 pcs |
Comments (0)
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent