| category: | Strip light 5050-60-230V power cord |
| Product color: | White |
| Power: | 1000W |
| Voltage: | 230V~ |
| Current: | MAX.4.5A |
| Frequency: | 50/60Hz |
| Environment: | Indoor and outdoor |
| Working Temperature: | -20℃~40℃ |
| Net weight of a single product: | 60g |
| Life span: | 10000h |
| Main Materials: | pvc,Copper |
| Certification: | CE |
| Unit package qty: | 1 |
| Package: | piece/Blister packing |
| Mid-package quantity: | 5 |
| M.Package: | piece/Heat shrink film |
| Number of outer packs: | 100 |
| Outer Package: | pc/box |
Including power supply device (1), pin cushion (1), wall buckle (2), tail plug (1), only apply to 184520 and 184537 stripe light.
Comments (0)
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent