Product details
Simple style,delicate and practical. Star flash lampshade design, simple and classic, suitable for various kinds of home decor, harmonizing with spaces of different styles and functions. Embrace simplicity to create a light lifestyle and illuminate a colorful world.
- High brightness LED chip
- High quality LED chip, uniform light, protect eyes no flicker
- Compact craft design, exclude accumulate flying insect and dust
Specification
| Product color | White |
| Light color | White light |
| Dimension | Φ260*H63mm |
| Power | 12W |
| Voltage | 220-240V~ |
| Current | 75mA |
| Color Temperature | 6500K |
| Luminous flux | 1300lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Beam angle | 120° |
| IP Rating | IP20 |
| Applicable area | 9㎡ |
| Life span | 15000h |
| Main Materials | Metal,Plastic |
| Certification | CE,RoHS |
Comments (0)
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent