search
search
search
search
Metal Ceiling Light, E27
- Product color: Black
- Lampholder: E27
- Dimension: L22*W22*H22cm
- Power: MAX.40W
- IP Rating: IP20
- Installation method: Ceiling mounting
- Life span: 20000h
- Main Materials: Iron
- Certification: CE,RoHS
Product Details
-
Reference
B10305O1M
-
EAN13
8433325325114
-
In stock
40 Items
Features
- Vintage iron frame design, stylish and elegant
- The lamp is delicately textured and built to last
- Equipped with E27 bulb
- Suitable for restaurants, bars, terraces and other indoor spaces
Specification
| Product color | Black |
| Lampholder | E27 |
| Dimension | L22*W22*H22cm |
| Wire | 2X0.75mm² |
| Power | MAX.40W |
| Voltage | 220-240V~ |
| Frequency | 50/60Hz |
| IP Rating | IP20 |
| Applicable area | 10㎡ |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Life span | 20000h |
| Main Materials | Iron |
| Certification | CE,RoHS |
check_circle
check_circle
Comments (0)
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent